Czwartek, 20 stycznia 2022
Imieniny: Fabian, Sebastian
pochmurno
2°C

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  • Brak możliwości zalogowania – błędny login

Loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji konta.

  • Problemy z ponownym zalogowaniem, kiedy system nie odpowiada.

Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowników, system nie informuje o wpisaniu błędnego loginu czy hasła. Kiedy użytkownik nie pamięta hasła może je zresetować, używając opcji „Resetowanie  hasła”. Wówczas na podany e-mail/login zostanie przesłana wiadomość z instrukcją. "Twoje hasło zostało zresetowane. Twoje tymczasowe hasło: QD88Y5188P Ten mail został wygenerowany automatycznie, prosimy o nie odpowiadanie na niego. W celu zmiany hasła prosimy kliknąć tutaj. Z poważaniem, Zespół portalu." W przypadku gdy użytkownik PUE wygeneruje kilka takich e-maili, pierwszy który otrzyma jest właściwy, a  tymczasowe hasło należy wpisać przez link umieszczony w e-mailu, następnie wpisać nowe hasło. Następnym krokiem jest normalne logowanie poprzez  Platformę Usług Elektronicznych.

  • Nie można zmienić adresu e-mail w zakładce „Mój profil”

Adres e-mail podany podczas rejestracji, jest automatycznie  przypisany w zakładce mój profil. Z uwagi na to, że system przypisał ten adres do Klienta nie ma możliwości jego zmiany w trakcie użytkowania konta.

  • Nie można wpisać adresu e-mail do wysyłania faktur w zakładce „Mój profil”

Aby adres e-mail do wysyłania e-faktur został zapisany w zakładce „Mój profil”, należy wypełnić i przesłać Formularz zgłoszenia zgody na otrzymywanie e-faktury droga elektroniczną lub rezygnacji z niej. Po zaakceptowaniu wniosku przez pracownika MZGK, adres zostanie automatycznie przypisany. W celu zmiany adresu na który mają być wysyłane faktury, należy ponownie złożyć wniosek.

  • Wszystkie funkcjonalności nie są widoczne

W zależności od typu przeglądarki internetowej, jej aktualności strona może być wyświetlana z błędem. Proponujemy wówczas uaktualniene programu lub zastosowanie „Ctrl” i „-„

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!